Hakkımızda

Bizler 360 derece web tasarım ve web tabanlı proje geliştirme atölyesiyiz.

2004 yılından bu yana edinmiş olduğumuz bilgi ve tecrübe ile İzmir'de Web Tasarım ve Yazılım Firması olarak, Bireysel ve Kurumsal Firmalara geleceğin web teknolojilerini müşterilerimizin ihtiyacına çözüm üretecek şekilde programlıyor ve müşteri potansiyelini arttıracak kullanıcı deneyimleri UI & UX (Arayüz Tasarımı) ile oluşturuyoruz. Yeni çağın gereksinimi olan mobil uyumlu (Responsive) web siteleri üretiyoruz.

Hazır ücretsiz indirilir yazılımlar ile değil, tamamen kendi algoritmamız ile geliştirdiğimiz altyapı sayesinde müşterilerimize ileriye dönük geliştirme yaptırabilecekleri bir düzenle programlama yapmaktayız. Müşterilerimiz ile tek seferlik değil kalıcı bağlar kuracak şekilde ilerliyoruz. Yaptığımız işin arkasındayız ve ulaşılabiliriz.

Tasarım ve Yazılımda iyi olduğu kadar ulaşılabilir ve güvenilir olduğumuzu iddia ediyoruz. Bu iddiamıza dayanak olarak müşterilerimizin bizler ile yıllardır tekrar tekrar çalışmasını öne sürebiliriz.

Edindiğimiz engin tecrübeleri 2013 yılında kurmuş olduğumuz OKYAZILIM firmamızda müşterilerimize bu zamana kadar etkili şekilde üretim yaparak gerçekleştirdik. Ayrıca kendimiz içinde geliştirmiş ve geliştirmekte olduğumuz başarıya ulaşmış uzun soluklu NeoCloudy, Teklifon gibi projelerimiz de mevcuttur. Yine sizler içinde benzer aklınızdaki startuplar ve girişimciler için uzun soluklu projeler üretebiliriz.

Türkiye’nin yanı sıra Fransa, Almanya, Hollanda, İsviçre ve Sırbistan (Karadağ) Montenegro gibi ülkelere de Web Tabanlı Yazılım çözümleri üretmiş bulunmaktayız. Edindiğimiz tecrübe sayesinde kendi işini yapmak isteyen, aklındaki projeyi hayata geçirmek isteyen müşterilerimize de ayrıca danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

Bunun yanında A'dan Z'ye projenin tüm aşamaları için Logo, Kurumsal Kimlik, Kartvizit vs. yanı sıra Sosyal Medya ve Google ADS Reklamları Eğitimi desteği vermekteyiz.

Aşağıdaki Proje Talep Et bağlantısı aracılığı ile ürün ve fiyatlarımız hakkında bilgi edinebilir, iletişim kısmından da bizlere telefon ve mail aracılığı ile ulaşabilirsiniz.